Starsza pani od portfeli

07.11.2014   Autor: Redakcja
---

Policjanci z Piły zatrzymali 58-letnią amatorkę cudzych portfeli.

 

Do Komendy Powiatowej Policji w Pile zgłosiła się kobieta, której z torebki skradziono portfel. - Do kradzieży prawdopodobnie doszło w jednym ze sklepów, przy al.  Powstańców Wielkopolskich w Pile. Kilka dni później zgłosiła się kolejna pokrzywdzona mieszkanka Piły informując, że została okradziona w jednym ze sklepów przy ulicy Śródmiejskiej w Pile. I tym razem również z torebki kobiety zniknął portfel z pieniędzmi oraz dokumentami - wylicza sierż. sztab Żaneta Kowalska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Sprawami kradzieży natychmiast zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego pilskiej komendy, którzy ustalili, że kradzieży dokonała prawdopodobnie mieszkanka Wałcza. 58-latka została zatrzymana. - Jak ustalili kryminalni, kobieta ma na swoim koncie kradzież kolejnych trzech portfeli. Ukradła je z torebek kobiet, robiących zakupy w sklepach na terenie Piły - dodaje rzecznik.

Amatorka cudzego mienia przyznała się do kradzieży. Policjantom tłumaczyła, że do Piły przyjeżdżała do lekarzy. Po wizytach spacerowała po Pile, zaglądała do sklepów, a kiedy zdarzyła się okazja... kradła portfele. Wyjmowała tylko pieniądze, a resztę wyrzucała.

Zatrzymana kobieta to 58-letnia mieszkanka Wałcza. Za kradzieże grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Przeczytaj więcej o: walcz, pila, policja, złodziej,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group