Hazardzista - desperat. Pobił i okradł pracownika salonu gier

04.11.2014   Autor: Redakcja
---

23-latek z Piły przegrał wszystkie pieniądze na automatach do gier. Gdy skończyły mu się pieniądze, zażądał ich od pracownika salonu. Pobił go i okradł.

Do zdarzenia doszło w salonie gier przy ul. Sikorskiego w Pile. Pracownik lokalu powiadomił policję, że został pobity i okradziony przez jednego z klientów. Mężczyzna stracił prawie tysiąc złotych i telefon komórkowy.

Już kilka godzin po zdarzeniu śledczy ustalili, że sprawcą rozboju jest młody mieszkaniec Piły. Nad ranem został zatrzymany w swoim miejscu zamieszkania w Pile przy ulicy Bohaterów Stalingradu i trafił prosto do policyjnego aresztu.

Jak się okazało w lokalu przy ulicy Sikorskiego klientowi zabrakło pieniędzy na dalszą grę i postanowił zażądać ich od pracownika. Gdy ten odmówił, zdesperowany mężczyzna wielokrotnie uderzył go pięścią w twarz i kopał po całym ciele, w pewnym momencie  wyrwał mu z ręki służbowy telefon komórkowy i ukradł blisko 1 tys. złotych.

Zatrzymany mężczyzna to 23 – letni mieszkaniec Piły. Usłyszał już zarzut dokonania rozboju, a Prokuratura Rejonowa w Pile wobec mężczyzny zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara do 12  lat pozbawienia wolności. Kryminalni odzyskali skradzione pieniądze, które trafiły do właściciela.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group