Prezydent Komorowski pozdrowił pilan

29.10.2014   Autor: Redakcja
---

W poniedziałek, w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyło się spotkanie prezydenta z siatkarskimi mistrzami świata. Na miejscu był również Radosław Ciemięga, prezes Pilskiego Towarzystwa Piłki Siatkowej.

Podczas uroczystości prezydent Bronisław Komorowski uhonorował siatkarzy Krzyżami Oficerskimi Orderu Odrodzenia Z kolei trenerzy polskiej ekipy, Stephane Antiga i Philippe Blain oraz sztab polskiej reprezentacji otrzymali Krzyże Kawalerskie. - Po części oficjalnej miałem przyjemność zamienienia kilku zdań z panem prezydentem, który bardzo się ucieszył, gdy dowiedział się, że jestem z Piły. Wspomniał o związku z naszym miastem i prosił o pozdrowienie wszystkich pilan – mówi prezes Radosław Ciemięga.

Wzruszającym podziękowaniem dla kibiców siatkówki był moment, w którym kapitan drużyny Michał Winiarski stwierdził, że wprawdzie siatkarze są mistrzami świata, ale polska publiczność to mistrzowie galaktyki.

Kolejne okazje do kibicowania naszej reprezentacji na dużych imprezach sportowych to igrzysko olimpijskie w Rio de Janeiro w 2016 roku oraz mistrzostwa Europy w Polsce w 2017 r.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group