Młodzicy Basketu udanie rozpoczęli sezon

27.10.2014   Autor: Redakcja
---

W niedzielę udanie zainaugurowali sezonu Wojewódzkiej Ligi Młodzików Starszych młodzi pilscy koszykarze. Podopieczni trenera Tomasza Pochylskiego zwyciężyli na własnym parkiecie z MIKST Międzychód wynikiem 76-70.

Przez trzy kwarty pilanie odrabiali straty, przewaga gości wynosiła momentami aż 22 punkty, jednak ostatnia odsłona należała do koszykarzy Basketu, a w szczególności do Adriana Sobkowiaka (kadrowicz woj. Wlkp. w koszykówce), który w tym meczu grał koncertowo i zdobył 42 pkt.

Niestety drużyna jak i sam Adrian nie mógł w pełni cieszyć się z wygranej, gdyż w ostatniej minucie meczu niefortunnie upadł na parkiet i doznał kontuzji, jak się później okazało złamania kości promieniowej lewej ręki.

Punkty dla Basketu zdobywali: Adrian Sobkowiak 42, Kacper Flitta 17, Tomasz Weiss 8, Tomasz Lebiedź 4, Mateusz Januzik 2, Bartłomiej Kamiński 2, Jakub Grajber 1, Krzysztof Nowak, Jakub Mikuła, Wiktor Przepióra.

Przeczytaj więcej o: basket piła, tomasz pochylski,