W listopadzie otwarcie sali miejskiej

21.10.2014   Autor: Redakcja
---

W sobotę, 8 listopada do użytku oddana zostanie sala miejska, której remont pochłonął 3 miliony złotych. Nowoczesna sala audiowizualno-koncertowa mieść będzie się w budynku Inwest-Parku.

Gruntowny remont budynku dawnego Berpilu pochłonął blisko 4 miliony złotych. Większość tej kwoty przeznaczona została na remont sali audiowizualno-koncertowej. Reszta zainwestowana została w pilski inkubator przedsiębiorczości

Nowoczesna sala koncertowa i plenarna mieści się w miejscu dawnego kina. Jest to sala wielofunkcyjna z możliwością organizowania koncertów muzyki klasycznej, ze sceną dla zespołu około 30 muzyków i widownią na 300 miejsc. W sali organizowane mogą być także konferencje naukowe, a  nawet sesje Rady Miejskiej.

Na realizację projektu związanego z inkubatorem przedsiębiorczości gmina Piła otrzymała czterdzieści procent dofinansowania z Wielkopolskiego Regionalnego Programu operacyjnego.

Otwarcie sali w sobotę, 8 listopada o godz. 17. Wystąpi zespół La Fonica Quartet. Zaproszenia na uroczystość odbierać można w kasie Teatru Miejskiego (pl. Staszica 1).

Przeczytaj więcej o: inwestycje piła, spółdzielnia piła,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group