Rowerowa Piła

10.09.2014   Autor: Redakcja
---

W najbliższą niedzielę 14 września w Pile odbędą się VIII Mistrzostwa Piły w Kolarstwie Szosowym. - Na starcie zawodów stanie ponad stu zawodników w każdej z kategorii - zapowiada Leszek Sadowski, organizator i prezes Grupy Kolarskiej Masters Kameleonteam.

Gość programu "Gorący temat" opowiada o historii pilskiego kolarstwa wspominając czasy, gdy w Pile funkcjonowały kluby kolarskie, ale także o reaktywacji zorganizowanych form kolarstwa jaką stała się Grupa Kolarska Masters Kameleonteam. - Pierwsze mistrzostwa Piły w kolarstwie były zorganizowane zupełnie spontanicznie i niemal na dziko, dopiero od trzeciej edycji zawody są organizowane z pełnym błogosławieństwem Polskiego Związku Kolarskiego - wspomina L. Sadowski. W niedzielnych zawodach mogą wziąć udział praktycznie wszyscy, którzy zgłoszą swój akces.

W rozmowie poruszane są także tematy infrastruktury drogowej dla rowerzystów, kultury zachowania się w ruchu drogowym oraz tego, w jaki sposób zacząć przygodę z rowerem. Niedzielne zawody z konieczności spowodują pewne utrudnienia w poruszaniu się po Pile, ale prezes Sadowski zaprasza wszystkich do kibicowania zawodnikom, zapowiadając niezwykle atrakcyjne i emocjonujące zawody.

 Więcej w programie Gorący Temat, dzisiaj o godz.19.30    Zapraszamy

 

Przeczytaj więcej o: kolarstwo, gorący temat,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group