Asta Video Fest

Kolejny diler za kratkami

10.09.2014   Autor: Redakcja
---

Policjanci  zajmujący się zwalczaniem przestępczości kryminalnej pilskiej Komendy zatrzymali wczoraj 21-letniego mężczyznę. Jest on podejrzany o posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz psychotropowych.

- Zatrzymanym mężczyzną pilscy kryminalni interesowali się już od pewnego czasu. Na podstawie zebranych informacji funkcjonariusze ustalili, że może być on  w posiadaniu znacznych ilości środków psychotropowych oraz odurzających. Okazało się, że narkotyki przechowuje on najprawdopodobniej w swoim mieszkaniu przy ulicy Bogusławskiego w Pile. Policjanci postanowili to sprawdzić - relacjonuje st. sierż. Żaneta Kowalska z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Wczoraj rano kryminalni weszli do mieszkania mężczyzny. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, śledczy zabezpieczyli ponad 350 porcji amfetaminy i kilka porcji marihuany. Narkotyki  zapakowane były w woreczki foliowe i natychmiast zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy, a ich właściciel trafił prosto do policyjnego aresztu. Chwilę później dołączył za kratki również drugi mężczyzna, który przebywał w mieszkaniu. Okazało się, że był on poszukiwany.

Zatrzymani, to 29. i 21-letni mieszkańcy Piły. Młodszemu mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj więcej o: narkotyki, zatrzymanie, diler,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group