Półmaraton już w niedzielę - utrudnienia

06.09.2014   Autor: Redakcja
---

Garść informacji od organizatorów Półmaratonu Philipsa:

Wiemy już, że na trasie Półmaratonu Philipsa pojawi się ponad 3,5 tys. biegaczy. Wprawdzie zgłoszenia elektroniczne nie są już przyjmowane, ale jeszcze dziś i jutro (sobota i niedziela) w godzinach 17.00 do 22.30 oraz w dniu 7.09. (niedziela) w godzinach 7.00 – 10.00.

Organizatorzy apelują do uczestników zawodów, żeby już dziś odbierali numery startowe, gdyż dniu zawodów należy się spodziewać dłuższego oczekiwania na załatwienie wszystkich formalności.

Wszyscy zawodnicy w ramach pakietu startowego otrzymują: numer startowy razem z chipem elektronicznym, agrafki, koszulkę, bon na Pasta - Party, a na mecie półmaratonu: medal, napój izotoniczny POWERADE i woda. Ponadto każdy zawodnik otrzyma w pakiecie bezpłatny Kalendarz AIMS Distance Running w którym są już terminy biegów na świecie w 2014 i 2015 roku oraz kontakty do wszystkich organizatorów światowych maratonów i biegów ulicznych.

Punkty odżywcze na trasie znajdują się na 5 km, 10 km i 15 km.

Każdy zawodnik otrzyma kupon rabatowy na zakup sprzętu sportowego.

Pasta – Party będzie w sobotę (6.09) i w niedzielę (7.09.) po biegu.

Organizatorzy 24. Półmaratonu PHILIPS w Pile zapraszają do obejrzenia unikalnej wystawy kolekcji pamiątek światowych i krajowych maratonów i biegów ulicznych. W kolekcji tej możemy zobaczyć koszulki, medale, foldery, programy biegów maratońskich z całego świata. Jest to jedyne w Polsce maratońskie muzeum. Wystawa będzie czynna w biurze zawodów w dniach 6 i 7 września.

Na medalu tegorocznego półmaratonu będzie sylwetka znanego maratończyka Zbigniewa Pierzynki. Jest to kolejny medal do kolekcji znanych maratończyków w historii polskiej lekkoatletyki.

*

Organizatorzy informują, że w tegorocznym Półmaratonie Philips pacemakerami będą zawodnicy:

1:30 - Roman Kołodziejczyk i Adam Niemyt

1:40 - Jacek Sikorski i Krzysztof Kubat

1:50 - Waldemar Łastowski i Wojciech Krajewski

2:00 - Edmund Jastrzembski i Dariusz Zych

2:10 - Wojciech Ziółkowski i Michał Dreczka

***

UWAGA UTRUDNIENIA!

Jak informuje pilska policja, nie będzie specjalnych utrudnień, poza trasą półmaratonu. Mogą następować tylko chwilowe wyłączenia ruchu w mieście - w godz. 8.00 - 14.00. Jeśli jednak musimy ruszać samochód, warto wcześniej zapoznać się z mapką biegu.

Przeczytaj więcej o: pólmaraton, mapa, psort,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group