Nowy "stary" most w Złotowie

03.07.2014   Autor: Redakcja
---

Przebudowa mostu nad Głomią w Złotowie, która trwała pół roku, dobiega już końca. Pracownicy Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Złotowie w trakcie odbioru technicznego nie wnieśli uwag do stanu mostu. Oddania mostu nie mogą się doczekać przede wszystkim kierowcy którzy musieli korzystać z objazdu przez Blękwit przez czas prac remontowych. Most zostanie otwarty w piątek podczas Euro Eco Meetingu.

- Remont trwał pół roku myślę że wszystko szczęśliwie się skończy. Te uciążliwości które do tej pory były, w piątek się zakończą, żeby było lepiej najpierw musi być gorzej - relacjonuje Stanisław Wełniak Burmistrz Miasta Złotowa

Most zostanie udostępniony pieszym, rowerzystom i kierowcom w piątek po godz. 16.30. Po oddaniu inwestycji będzie można szybciej przejechać samochodem z centrum Złotowa do Jastrowia. Nowy most to jednak nie jedyna nowa inwestycja w mieście. Złotowianie doczekają się również pierwszego w mieście przejścia dla pieszych z ręcznie sterowanymi światłami i przejazdem dla rowerzystów.

Przeczytaj więcej o: zlotow, stanisław wełniak, most,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group