Trening z mistrzem

16.05.2014   Autor: Redakcja
---

Michał Kubiak w swojej kolekcji ma medale zdobywane na największych imprezach rangi europejskiej i światowej. Swoją karierę rozpoczynał w oddalonym o zaledwie 30 kilometrów od Piły, Wałczu. Obecnie jest zawodnikiem klubu Jastrzębski Węgiel. W poniedziałek gościł on na treningu młodych siatkarzy w Pile

Michał Kubiak wielokrotny reprezentant Polski w piłce siatkowej poprowadził trening młodych zawodników i zawodniczek szkolących się w Akademii Siatkówki Braci Lach. Opowiedział on o początkach swojej kariery jak również radził adeptom siatkówki co zrobić aby osiągnąć sukces.

- Nie można na pewno się załamywać, poprzestawać na niepowodzeniach, które na pewno będą. Będzie ich na pewno więcej niż zwycięstw ale w całkowitym rozrachunku gdzieś na sam koniec każdy będzie mógł sobie powiedzieć że zrobił wszystko żeby dojść do takiego poziomu - mówi Michał Kubiak, reprezentant Polski w piłce siatkowej.

Celem ASBL jest wszechstronne rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej uczestników akademii. Trening z mistrzem jest zawsze dodatkową motywacją i dążeniem do wymarzonego sukcesu i realizacji swoich marzeń.

- Na pewno jest to zachęta dla dzieci do tego aby dalej trenować dalej starać się. Michał Kubiak będzie mówił o swoich początkach tak jak te dzieci zaczynał swoją przygodę właśnie w tym wieku. Także myślę, że to tylko duży plus dla nich  i szansa aby być takim jak on - podkreśla Michał Lach z Akademii Siatkówki Braci Lach.

Zawodniczki i zawodnicy mieli okazje na odbicie kilku piłek z Michałem Kubiakiem. Gość pokazał kilka tajników gry w siatkówkę. Nie zabrakło także czasu na wspólne zdjęcie i poproszenie o autograf.

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group