Mamy dla was bilety na Święto Teatru w pilskim RCK

25.03.2014   Autor: Redakcja
---

W sobotę i niedzielę wielkie święto teatru w Pile. Z tej okazji Regionalne Centrum Kultury przygotowało dwie mocne propozycje teatralne. Mamy dla was zaproszenia!

Na początek (w sobotę) muzyczny spektakl w gwiazdorskiej obsadzie "Kochaj albo rzuć". Na scenie zobaczymy m.in. Katarzynę Skrzynecką / Katarzynę Jamróz, Przemysława Sadowskiego/Piotra Szwedesa i Jacka Bończyka. Początek spektaklu o godz. 19.

W niedzielę, również o godz. 19 "Szalone nożyczki". to jedna z najpopularniejszych komedii kryminalnych ostatniego dwudziestolecia - w  1997 wpisano ją do światowej księgi rekordów Guinnesa jako najdłużej bez przerwy graną sztukę (niebędącą musicalem) na scenach amerykańskich.

W obu przypadkach dobra zabaw gwarantowana.

No i pora na konkurs. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na sobotni spektakl. By wygrać jedno z nich należy wymienić minimum dwóch aktorów, którzy występują w spektaklu „Kochaj albo rzuć”.

Odpowiedź należy przesłać na adres konkurs@asta24.pl, wraz z podaniem danych osobowych uczestnika Konkursu (imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy).

Na odpowiedzi czekamy dziś do godz. 21.

Spośród osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi, wylosujemy dwie, które otrzymają zaproszenia.

Regulamin konkursu

Przeczytaj więcej o: rck piła, teatr piła, święto teatru piła,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group