„Rodzice na 5”: Jaki rowerek wybrać dla dziecka?

23.03.2014   Autor: Redakcja
---

W poniedziałek na antenie TV Asta premierowy odcinek programu „Rodzice na 5”. Podpowiemy w nim m.in. jaki rowerek wybrać dla dziecka oraz jakie dobrać do niego akcesoria. Zapraszamy!

Kiedy pojawiają się pierwsze oznaki wiosny, coraz częściej zaczynamy spędzać aktywnie czas na powietrzu. Możemy wybrać się na przykład na wycieczkę rowerową z naszymi dziećmi, a jeżeli dopiero będziecie wybierać pierwszy rowerek dla Waszych pociech, to najbliższy odcinek „Rodziców na 5” jest skierowany właśnie do Was.

Patrycja Jankowska uda się do firmy Tedex z Piły, gdzie dowiecie się ,czym kierować się przy doborze  rowerków oraz jakie wybrać do niego akcesoria.

Ponadto zobaczycie najnowszy zadaszony plac zabaw w Pile, który znajduje się w Gym Factory  oraz w sklepie z obuwiem BARTEK posłuchacie porad, jak prawidłowo dopasować bucik do stopy dziecka.

Stałym punktem programu jest rozmowa z psychologiem. Tym razem Klaudia Giese-Szczap odpowiadać będzie na pytania, związane z zajęciami dodatkowymi dla dzieci, a na zakończenie przedszkolaki opowiedzą, jak spędzają swój wolny czas.

„Rodzice na 5” już w poniedziałek na antenie TV ASTA o godz. 18.30, powtórki o godz. 20.00 oraz 23.00. Zapraszamy!

Przeczytaj więcej o: TV ASTA, rodzice na 5, program tv asta,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group