VIP-y na parkiecie

---

Od pięciu tygodni co piątek na antenie TV ASTA oglądają Państwo reportaże o podopiecznych fundacji "Słoneczko" ze Złotowa, którzy zostali bohaterami akcji "Mały procent – duża sprawa" namawiającej do przekazania 1% podatku dochodowego. Finał akcji odbędzie się 6 kwietnia, a gwoździem imprezy będzie "Taniec z VIP-ami". Przygotowania do gali już trwają.

Rama, kroki i oczywiście uśmiech to tylko część elementów,  o których należy pamiętać tańcząc walc angielski. To trudny taniec, dlatego wymaga on uwagi zaangażowania i prób. Trudu udziału w "Tańcu z VIP-ami" podjęła się prokurator Maria Wierzejewska-Raczyńska- Mam wielką tremę i jestem przerażona gdy pan Ryszard opowiada, więc jestem grzeczną uczennicą i nie sprzeciwiam się.

Udział w gali wieńczącej akcję „Mały procent, duża sprawa” biorą także samorządowcy i parlamentarzyści z naszego regionu. I choć uczestniczenie w próbach wymaga poświęceń i dobrej organizacji, przynosi efekty.

Wszyscy sobie świetnie radzą i są bardzo zaangażowani. Dobrze się bawią, ucząc czegoś nowego – mówi Ryszard Gotlib, instruktor tańca ze szkoły "Mamborico Latin Club".

Nie tylko o dobrą zabawę jednak chodzi, a o pomoc podopiecznym fundacji 'Słoneczko” ze Złotowa. I właśnie ten cel przyświecał organizatorom.

-Zaangażowaliśmy się w to, żeby uzmysłowić naszym telewidzom jaką pomoc mogą przekazać dzięki 1 procentowi – mówi Joanna Winiarska, specjalista ds. PR i marketingu ASTA-NET.

To właśnie 1 procent podatku dochodowego może przekazać każdy z nas na rzecz podopiecznych fundacji „Słoneczko”.

To jest największa zbiórka na rzecz osób niepełnosprawnych, bo przez 1 procent zyskują najwięcej środków na leczenie i rehabilitację – mówi Dorota Augustyniak, wiceprezes fundacji „Słoneczko”.

Gala finałowa odbędzie się 6 kwietnia o godzinie 16.00 w Regionalnym Centrum Kultury, wstęp wolny. Wszystkich z Państwa, którzy nie mogą wziąć udziału w imprezie osobiście, zapraszamy na transmisję na antenę TV ASTA.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group