Asta Video Fest

Zatrzymani za włamanie na Ludowej

16.12.2013   Autor: Redakcja
---

Pilscy policjanci ponownie wykazali się skutecznością w ściganiu przestępców. Po zaledwie kilku godzinach od włamania do jednego ze sklepów przy ulicy Ludowej zatrzymali oni sprawców tego czynu.

Włamanie miało miejsce w miniony weekend w nocy z soboty na niedzielę. Sprawcy włamania za cel obrali sobie jeden ze sklepów znajdujący się na osiedlu Zamość.

- Do zdarzenia doszło w nocy z 14 na 15 grudnia bieżącego roku na ulicy Ludowej - zdradza nadkom. Tomasz Wojciechowski. - W tym czasie nieznani sprawcy, po uprzednim wybiciu okna, weszli do znajdującego się tam sklepu z oświetleniem. Włamywacze skradli znajdujące się wewnątrz różnego rodzaju artykuły przemysłowe. Po zdarzeniu sprawcy oddalili się w nieustalonym kierunku.

Policjanci bardzo szybko wpadli jednak na trop podejrzanych. Jeszcze tego samego dnia, którego doszło do włamania, funkcjonariusze pojawili się w mieszkaniu, w którym przebywali dobrze im znani z wcześniejszych występków 26- i 34-letni pilanie. Jak się okazało mężczyźni mieli przy sobie wszystkie skradzione kilka godzin wcześniej przedmioty. Teraz grozi im aż do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

 

Przeczytaj więcej o: policja, włamanie, zatrzymanie,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group