Bieg Trzech Króli po raz czwarty

11.12.2013   Autor: Redakcja
---

6 stycznia po raz czwarty z rzędu ruszy Bieg Trzech Króli. Nazwa to nieprzypadkowa, gdyż odnosi się zarówno do obchodzonego wtedy Święta Trzech Króli, ale także trasy biegu prowadzącej przez mosty noszące imienia trzech władców Polski.

Bieg Trzech Króli ponownie będzie pierwszą imprezą biegową w naszym mieście w danym roku kalendarzowym. Niestety w przeciwieństwie do poprzednich edycji, w najbliższej przyjdzie nam zapłacić za udział w nim. Do 23 grudnia wpisowe będzie wynosić 5 złotych dla dzieci do lat 13, 10 złotych dla uczestników poniżej 18. roku życia oraz 15 złotych dla wszystkich pozostałych biegaczy. Później, do 2 stycznia włącznie, podwyższone wpłaty będą przyjmowane w kasie TKKF.

Nie zmienia się z kolei to co najważniejsze, czyli trasa biegu. Start i meta ponownie umiejscowione zostaną na moście Zygmunta Starego. Później zawodnicy pobiegną pod mostem Bolesława Krzywoustego, aż do mostu Bolesława Chrobrego, gdzie wrócą do miejsca startu. Wprawieni biegacze pokonają dwa takie okrążenia, natomiast ci nie czujący się na siłach zrobią tylko jedną rundę.

Na wszystkich, którzy ukończą bieg czekać będą nie tylko pamiątkowe dyplomy i medale, ale tak jak co roku ciepły poczęstunek. Szczegółów szukajcie w siedzibie TKKF Piła oraz pod numerem telefonu (67) 212 21 82.

Przeczytaj więcej o: sport, bieg, trzech króli, wyścig,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group