Z mieszkańcami o budżecie

03.12.2013   Autor: Redakcja
---

12 grudnia odbędzie się spotkanie, na które burmistrz Okonka zaprasza wszystkich mieszkańców miasta i gminy. Temat gorący i budzący wiele emocji, nie tylko w Okonku, ale w każdej części świata, a więc pieniądze, a konkretniej plan budżetu na 2014 roku.

Radni miejscy z Okonka projekt budżetu na 2014 zatwierdzą w niemal ostatniej chwili, a więc 30 grudnia, gdyż właśnie tego dnia odbędzie się sesja, na której prowadzona będzie również dyskusja na temat rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii. Dużo większe emocje zwiastuje jednak projekt uchwały budżetowej na przyszły rok.

Nim jednak radni pochylą się nad tą kwestią i wyrażą swoją opinię, najpierw głos w tej sprawie będą mogli zabrać mieszkańcy Okonka. 12 grudnia o godzinie 17:30 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury przy ulicy Leśnej 35 odbędzie się debata na temat projektu budżetu i planowanych inwestycji w roku 2014. Na spotkanie zaprasza burmistrz Okonka i choć mieszkańcy nie mają decydującego głosu w tej kwestii, to i tak warto pojawić się na miejscu, by podsunąć radnym swoje propozycje, porozmawiać z nimi, a być może nawet nakłonić do zmiany zdania na niektóre tematy.

Przeczytaj więcej o: budzet, Okonek, spotkanie, debata,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group