Asta Video Fest

Wpadł w ręce policji

23.10.2013   Autor: Redakcja
---

Wczoraj policjanci z Ujścia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do jednego z pomieszczeń gospodarczych. Podczas przeszukania jego mieszkania, znaleziono również narkotyki.

Do włamania doszło na początku sierpnia, ale jak pokazuje wczorajsze zatrzymanie, przestępcy nawet po takim czasie nie mogą czuć się bezpiecznie.

- Jak ustalili śledczy, nieznany sprawca po uprzednim wyważeniu drzwi wszedł do pomieszczeń gospodarczych, gdzie dokonał kradzieży elektronarzędzi oraz innych drobnych przedmiotów. Straty zostały oszacowane przez właściciela na kwotę ponad 20.000 zł - informuje nadkom. Tomasz Wojciechowski, rzecznik prasowy KPP w Pile.

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawcy zaraz po tym, jak dokonał włamania. Najpierw wytypowali podejrzanego, a następnie zatrzymali na terenie Ujścia. Mężczyzna odpowie nie tylko za kradzież z włamaniem, ale także za posiadania narkotyków.

- Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny, policjanci zabezpieczyli część skradzionych przedmiotów. Dodatkowo na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli woreczek strunowy z zawartością 0.3 grama marihuany - dodaje nadkom. T. Wojciechowski.

Zatrzymanym okazał się 19-latek, któremu teraz grozi do 10 lat więzienia.

Przeczytaj więcej o: policja, ujscie, kradzież, włamanie, zatrzymanie,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group