SLOVIAN’SKY i Przyjaciele

16.10.2013   Autor: Redakcja
---

25 października o godz. 18:00 w Auditorium Maximum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Staszica w Pile odbędzie się koncert charytatywny, podczas którego wystąpi zespół SLOVIAN’SKY i Przyjaciele.

Biletem wstępu jest zakup „cegiełki”, czyli wrzucenie dobrowolnego datku do puszki na rzecz budowy hospicjum stacjonarnego w Pile. Podczas koncertu pieniądze będą zbierali wolontariusze z Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile, ubrani w tradycyjne żółte koszulki. Będzie można także obejrzeć projekt budowy pilskiego hospicjum i zapoznać się z działalnością Towarzystwa, które istnieje już 15 lat i w tym roku obchodzi jubileusz.

Oprócz zespołu SLOVIAN'SKY na scenie zobaczymy i usłyszymy także Chór PWSZ oraz zespół folkowy „Kachy” z Regionalnego Centrum Kultury „Fabryka Emocji” w Pile. W finałowym momencie na scenie będzie obecnych ponad 50 osób. Dodatkowo na specjalnie przygotowanych ekranach zostaną przedstawione wizualizacje plastyczne znanych pilskich artystów - Tomasza Perlicjana i Toma Woo.

Podczas koncertu będzie można posłuchać nie tylko utworów z najnowszej płyty „Pieśni na wczoraj”, ale również i starszych kawałków z dorobku zespołu. Wszyscy miłośnicy muzyki rockowo-folkowej ze słowiańską nutą oraz niebywałą werwą i pełną pozytywnych emocji na pewno będą oczarowani twórczością lidera zespołu – Mirosława Nalepy i artystów (byłych i obecnych) SLOVIAN’SKIEGO.

Źródło: Anna Fons

Przeczytaj więcej o: koncert, PWSZ Piła, hospicjum, slovian'sky,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group