Miesiąc do ligi

12.10.2013   Autor: Magdalena Lach
---

Piłkarze KS Credo Futsal Piła mają za sobą kolejny miesiąc przygotowań do zbliżającego się wielkimi krokami sezonu II Polskiej Ligi Futsalu. Pilanie za niespełna miesiąc rozegrają pierwszy mecz sezonu, w którym zmierzą się na własnym parkiecie z zespołem AZS Zielona Góra.

Piłkarze KS Credo Futsal Piła pod okiem trenera Karola Skiby oraz jego asystenta Marcina Wojtania trenują dwa razy w tygodniu, szczegółowo omawiając taktykę oraz przechodząc do jej realizacji.

Credo ma za sobą pierwsze gry kontrolne. Najważniejszym sprawdzianem był jednak mecz przed własną publicznością z zespołem, który występuje w tej samej klasie rozgrywkowej co nasz zespół.

Prezes KS Credo Futsal Piła, Patryk Suracki przyznaje, że cieszy się nie tylko z remisu, ale również z postawy kibiców, którzy licznie przybyli do hali PWSZ w Pile - Mecz towarzyski rozgrywany na własnym terenie z drużyną Oranje Sport Poznań zgromadził większą publikę niż niektórzy się spodziewali, wszystko wskazuje na to że 11 listopada hala będzie pękała w szwach czego sobie jak i naszemu miastu życzymy. Jesteśmy przekonani że czekają nas niesamowite futsalowe emocje -  wyjaśnia Patryk Suracki.

Wszystkich kibiców już dzisiaj zapraszamy na inaugurację sezonu II Polskiej Ligi Futsalu. 11 listopada w hali PWSZ w Pile KS Credo Futsal Piła zmierzy z zespołem AZS Zielona Góra. Początek meczu godz. 18.00.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group