Turniej Andrzeja Sagana

30.09.2013   Autor: Redakcja
---

Na kortach przy ul.Okrzei mimo zbliżającego się końca sezonu odbył się kolejny turniej. Tym razem Jubilat Andrzej Sagan z okazji 50. urodzin zaprosił 7 par deblowych do udziału w tym turnieju i trzeba przyznać, że trafił w dziesiątkę.

Przez kilka godzin rozegrano 21 meczów stojących na naprawdę, jak na amatorów, na wysokim poziomie. Zwycięzcami turnieju została para Janusz Polaszek - Paweł Spychalski nazywana w gronie tenisowym "murowani", którzy w decydującym pojedynku pokonali debel lekarzy Dariusz Nowakowski - Andrzej Przybylski 6-2. Ci drudzy zapewnili sobie drugie miejsce pokonując parę Zbigniew Iwicki - Zenon Paprocki 6-4. Ta ostatnia para zajęła trzecie miejsce pokonując Stanisława Bielę i Rajmunda Pileckiego 6-3.

Na piątym miejscu uplasowała się para Edward Karnaś - Remigiusz Dekarli, która pokonała m.in.debel Piotr Konieczny - Grzegorz Piechowiak 6-2. Niestety Jubilat mając za partnera Wojciecha Oświęcimskiego, nic "nie ugrał" ale decyzją jury został wybrany MVP turnieju. Gościem specjalnym na zawodach była słynna "Czarna mamba" Iwona Pavlovic z "Tańca z Gwiazdami" TVN i trzeba przyznać, że nie tylko wyglądała wspaniale, ale również bardzo dobrze grała w tenisa (poza turniejem).

Zdjęcie: pl.wikipedia.org

Przeczytaj więcej o: pila, tenis, turniej, okrzei, debel,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group