Ostatnia szansa

17.09.2013   Autor: Redakcja
---

Dzisiaj i jutro w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej odbędą się ostatnie otwarte treningi klubu KS Credo Futsal Piła. Zainteresowani zaprezentowaniem swoich umiejętności przed trenerem zespołu, będą mogli zrobić to o godzinie 19:00.

- Trener Karol Skiba poprowadzi zajęcia z wybranymi wcześniej przez siebie zawodnikami, ale także tymi, którzy jeszcze w kadrze się nie znajdują, a czują się na siłach by reprezentować barwy naszego klubu. Jeśli któryś z zawodników we wtorek lub środę zauroczy trenera, niewykluczone, że już w czwartek wystąpi w barwach naszego klubu w spotkaniu przeciwko pierwszoligowemu Red Dragons Pniewy, a w przyszłym tygodniu stanie naprzeciwko graczom z ekstraklasowej Pogoni '04 Szczecin - informuje Krzysztof Kuźmicz, rzecznik prasowy KS Credo Futsal Piła.

W planach sparingowych pilskiego klubu zaszły pewne zmiany. Jutro miał zostać rozegrany mecz z ekipą Red Devils Chojnice, niestety do tego pojedynku nie dojdzie.

- W związku z problemami kadrowymi po ostatnim meczu towarzyskim, zespół Red Devils Chojnice zwrócił się do nas z prośbą o przełożenie naszego środowego spotkania. Nowy termin konfrontacji z wicemistrzem Polski zostanie ustalony w najbliższych dniach - dodaje rzecznik KS Credo Futsal Piła.

Pilanie jednak próżnować nie będą. Zdołali bowiem zorganizować mecz sparingowy z Red Dragons Pniewy, który zostanie rozegrany w czwartek w Pniewach. W tym pojedynku być może szansę na grę otrzymają nowi zawodnicy pilskiego klubu, o ile znajdą się tacy, którzy zrobią dobre wrażenie na trenerze Skibie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group