PTPS w Izbie

13.09.2013   Autor: Magdalena Lach
---

Pilskie Towarzystwo Piłki Siatkowej S.A. poszerzyło skład członków Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski.

Uchwałą Rady Izby, Pilskie Towarzystwo Piłki Siatkowej S.A. zostało pełnoprawnym członkiem Izby Gospodraczej Północnej Wielkopolski. Tym samym, spółka PTPS S.A. stanowi obecnie jedną z ponad stu firm zrzeszonych w pilskim samorządzie gospodarczym.

W Izbie Gospodarczej Północnej Wielkopolski zrzeszone są firmy i instytucje, z którymi współpracujemy od wielu lat, a z niektórymi nawet od początku istnienia klubu. W tym roku obchodzimy jubileusz dwudziestolecia, jest to więc dobry moment do pełnej integracji naszej firmy z przedstawicielami lokalnego biznesu. Członkostwo w Izbie to dla nas zaszczyt, ale także uhonorowanie naszej wieloletniej działalności w tym środowisku. - mówi prezes PTPS S.A., Radosław Ciemięga.

Uzyskując członkostwo w Izbie, Pilskie Towarzystwo Piłki Siatkowej S.A. znalazło się obok takich firm jak: Philips Lighting Poland S.A., Exalo-Drilling S.A., MEC Piła Sp. z o.o., Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o. , ASTA-NET ASTA GROUP Sp. z o.o. S.K.A., Pil-Building Sp. z o.o., Termotech Sp. zo.o., Spółka Wodno-Ściekowa GWDA Sp. z o.o., Zakład Rolniczo-Przemysłowy „FARMUTIL HS” S.A., z których większość to obecni lub byli sponsorzy klubu.

Autorem informacji jest Angelika Kuksinowicz, PTPS Piła

 

Przeczytaj więcej o: sport, PTPS Piła, piłka siatkowa, izba gospodarcza,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group