Bezpłatne studia - ostatni dzwonek

11.09.2013   Autor: Redakcja
---

Ostatnia szansa na bezpłatne studia niestacjonarne na kierunku pielęgniarstwo. Ministerstwo Zdrowia ogłosiło właśnie wyniki konkursu na finansowanie niestacjonarnych studiów pomostowych dla pielęgniarek. Dzięki wyborze oferty Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Staszica w Pile aż 100 osób będzie mogło odbyć te studia BEZPŁATNIE! Normalne koszty studiów wynoszą ponad 1700 zł za semestr.

- Jest to ostatnia szansa na uzupełnienie wykształcenia w ramach tego programu, dlatego też zachęcamy wszystkie pielęgniarki, do skorzystania z oferty uczelni - zachęca dr Alina Grochowalska, zastępca Dyrektora Instytutu Ochrony Zdrowia PWSZ w Pile.

Nabór trwa do 23 września br. Zapraszamy do rejestracji internetowej na stronie www.pwsz.pila.pl. Studia rozpoczną się jesienią 2013r. w ramach projektu systemowego pt. ”Kształcenie zawodowe pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu II, Działania 2.3, Poddziałanie 2.3.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Przeczytaj więcej o: pila, pwsz, studia, nabór, pielęgniarki,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group