Przedsiębiorcy na rybach

08.09.2013   Autor: Redakcja
---

Po raz XII odbyły się już Spławikowe Zawody Wędkarskie Regionu Północnej Wielkopolski. Tym razem udział wzięło 12 drużyn z różnych przedsiębiorstw zrzeszonych w Izbie Gospodarczej Północnej Wielkopolski. Zawodnicy chwalili zarówno organizację zawodów, jak i Zalew Koszycki, który według nich jest świetnym łowiskiem.

- Izba zawsze bardzo ładnie organizuje zawody i zawsze staramy się w nich uczestniczyć - mówi Ryszard Dymek z Telewizji Kablowej Antserwis Wałcz.

- Zalew Koszycki to na zawody idealne łowisko, dużo ryb - wtóruje mu Marek Romańczak z Philipsa.

3 miejsce w XII Spławikowych Zawodach Wędkarskich Regionu Północnej Wielkopolski zajęła drużyna Philips Lighting Poland I. Drugie miejsce na podium wywalczyli wędkarze z firmy Plastwil sp. z o.o. Zwycięstwo przypadło Telewizji Kablowej Antserwis Wałcz. Jak zapewnia Grzegorz Marciniak, prezes Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski, możemy być pewni kolejnych zawodów już za rok.

- Zawody przyjęły się i cieszą się sporą popularnością wśród przedsiębiorców. To też świadczy o tym, że sporo tej ryby jednak w Zalewie jest - mówi prezes Grzegorz Marciniak. - W przyszłym roku zawody na pewno odbędą się po raz kolejny.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group