Piłkarska Akademia Reissa podbije Wielkopolskę?

03.09.2013   Autor: Redakcja
---

Początek września, to dla dzieci i młodzieży powrót do szkolnych ławek po wakacjach. Po dwóch miesiącach odpoczynku, rozrywki czas na wznowienie nauki. Dla miłośników piłki nożnej, którzy przez nowy rok szkolny być może straciliby szansę na częste granie „w gałę”, pojawia się fantastyczna okazja na kontynuowanie wakacyjnego uprawiania futbolu

Piłkarska Akademia Reissa, prowadzona przez ikonę Lecha Poznań Piotra Reissa, zaprasza wszystkich chętnych dzieciaków do wstąpienia w ich szeregi. Mile widziani są nie tylko chłopcy, ale i dziewczynki oraz młodzież i dzieci od 4 roku życia.

- Chcemy zapewnić naszym zawodnikom szkolenie na jak najwyższym poziomie. Gorąco zapraszam na pierwszy trening zapoznawczy już we wrześniu. Warto spróbować swoich sił i przekonać się, że nasze zajęcia pomagają nie tylko w rozwoju sprawności ogólnej, ale uczą systematyczności, koncentracji, kreatywności, czy pracy w grupie. Do akademii mogą dołączyć zarówno dzieci 4-letnie, jak i starsze, które grają w innych klubach, bądź zakończyły treningi z rożnych względów. Najważniejsze, by uczestnicy zajęć czerpali radość z gry. A nie ma nic lepszego, jak zabawa, która dodatkowo przynosi korzyści - wpływa na prawidłowy rozwój dziecka -  mówi Piotr Reiss.

Akademia funkcjonuje już niemal trzy lata, a do jej grona dołączyło już blisko 3 tysiące dzieci. Przyciąga ich przede wszystkim osoba Piotr Reissa. Popularny „Reksio” to ikona poznańskiego klubu, zawodnik, który strzelił dla „Kolejorza” 132 gole. Zachęcająca jest także przychylna opinia obecnych i byłych piłkarzy poznańskiego klubu, jakimi są Bartosz Ślusarski, Łukasz Trałka, czy też Ivan Djurdevic. Kadrę szkoleniową akademii stanowią doświadczone osoby, które odbywały już staże w zagranicznych klubach.

Szczegóły dotyczące zgłaszania się do akademii znajdują się na stronie www.akademiareissa.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group