Pobiegną na Staszycach

16.08.2013   Autor: Redakcja
---

Znane są już trasa i regulamin IV Pilskiego Biegu Przełajowego im. Jerzego Adamskiego, który odbędzie się 31 sierpnia.

Zgodnie z obietnicą organizatorzy wydłużyli siódmy etap tegorocznego cyklu „Biegaj z nami” do dziesięciu kilometrów. Podobnie jak w poprzednich edycjach, start do wyścigu nastąpi w pobliżu ulicy Cichej na Staszycach, ale następnie – inaczej niż dotychczas - biegacze pokonają dwie rundy ulicami Dembowskiego, Wiosny Ludów, Margonińską i Cichą. Dopiero po sportowych bojach na asfalcie zawodnicy udadzą się na sprawdzoną trasę po lesie.

Niestety, wysokie koszty organizacji przedsięwzięcia zmusiły osoby przygotowujące imprezę do podjęcia decyzji o obowiązku uiszczenia opłaty startowej. Opłata startowa w przypadku rejestracji elektronicznej do 27 sierpnia wynosi 10 złotych. Do biegu zapisać się będzie można także w dniu zawodów, jednak w tym przypadku opłata startowa wzrośnie do 30 zł. Wśród uczestników biegu rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody i upominki, a każdy z biegaczy otrzyma pamiątkowy medal.

Bieg odbędzie się w sobotę, 31 sierpnia o godz. 11:00. Więcej informacji nt. zawodów znajdziecie Państwo na stronie www.powiat.pila.pl oraz www.biegajznami.4run.pl.

fot. Agnieszka Sadek

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group