Jedyny w swoim rodzaju… garnek

---

Gdy 8 sierpnia na naszym portalu ukazał się artykuł pt. „Podejrzane prezentacje”, nie zabrakło pod nim Państwa komentarzy. Przypomnijmy, wielu mieszkańców Piły otrzymało zaproszenia na jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny występ kabaretowy Cezarego Pazury. Organizator na owym zaproszeniu informował, że występ będzie poprzedzony warsztatami kulinarnymi. Pojawiły się jednak głosy, że nie tylko o warsztaty chodzi, a głównym celem imprezy, na którą zapraszał jej organizator jest sprzedaż bezpośrednia.

Zapytany przez nas Cezary Pazura, przyznał, że nie widzi nic złego w użyczaniu swojego wizerunku takim przedsięwzięciom. – Ja mam z tą firmą podpisany kontrakt, oni zapraszają publiczność, której prezentują swoją ofertę, a ja robię kabaret, najlepiej, jak potrafię. Z mojego występu ludzie zawsze wychodzą zadowoleni – powiedział portalowi asta24.pl Cezary Pazura.

Jak się okazało jedyny i niepowtarzalny występ kabaretowy odbył się dzisiaj trzy razy, a my postanowiliśmy wziąć udział w jednym z nich. O przebiegu spotkania i reakcjach osób, które wzięły w nim udział już w poniedziałek w Informacjach na antenie TV Asta. Zapraszamy.

Przeczytaj więcej o: pila, warsztaty, impreza, cezary pazura, kabaret, sprzedaż, garnek,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group