Łowcy na Płotkach

03.08.2013   Autor: Redakcja
---

Trzeci dzień turnieju finałowego Plaża Open za nami. Pary półfinałowe zostały już wyłonione. O sportowe emocje na najwyższym poziomie zadbali także Łowcy. B, którzy zagrali mecz pokazowy.

Łowcy. B jeszcze wczoraj wieczorem dali koncert na Woodstocku, ale już dziś pojawili się na pilskich Płotkach. Doskonale znani kabareciarze po nieprzespanej nocy i kilku godzinach spędzonych w busie stanęli na piaszczystym boisku do sportowej walki z przymrużeniem oka. Nad siatką przebijano bowiem nie tylko piłkę, ale i balon wypełniony wodą. Drużyna rywali skompletowana wśród publiczności i organizatorów Plaża Open wysoko postawiła poprzeczkę. Zacięty mecz, po wyrównanej walce zakończył się niespodziewanie porażką Łowców 20 do 22.

- Taktyczne błędy zdecydowały, że to nie my, a ta zbieranina ludzi różnych zawodów, a nie siatkarzy okazała się lepsza. Dzisiaj musieliśmy uznać ich wyższość. To nie nasz dzień – żartował Maciej Szczęch z kabaretu Łowcy.B - Plażówka bardzo nam się podoba, ale pozostalibyśmy z dziką rozkoszą na trybunach, żeby ją oglądać, a nie w nią grać, bo granie, zwłaszcza w taka pogodę jest bardzo męczące.

Sobotnia zmagania Plaża Open to także pierwsze rozstrzygnięcia turnieju głównego. Wyłonione zostały pary półfinałowe. O finał w turnieju kobiet powalczą:

pierwszy półfinał:

Asia Wiatr i Martyna Wardak -  Aleksandra Theis i Luisa Niemc

drugi półfinał:

Karolina Baran i Jagoda Gruszczyńska - Magdalena Szczytowicz i Wiktoria Staszak-Staszków.

W turnieju mężczyzn do półfinałów zakwalifikowały się na razie dwie pary. O finał zagrają na pewno:

z numerem 1 Maciej Rudol i Maciej Kosiak oraz para rozstawiona z 2 Jarosław Lech i Damian Wojtasik.

W jutrzejszych spotkaniach o półfinał zagrają:

para Michał Bryl i Kacper Kujawiak z parą  Bartłomiej Kiernoz i Bartosz Lewicki oraz para Dominik Witczak i Rafał Matusiak z parą Dawid Popek i Piotr Janiak.

Jutrzejszy mecz finałowy kobiet rozegrany zostanie o godz. 14.00, a mężczyzn o 15.10. Oba spotkania, jak i wręczenie nagród i oficjalne zakończenie transmitowane będzie na antenie TVP Sport.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group