Stań oko w oko z kamerą

15.07.2013   Autor: Redakcja
---

Casting do redakcji TV ASTA już za dwa tygodnie. Sprawdź co zrobić aby wziąć udział w przesłuchaniach.

W ostatni dzień lipca w samo południe, na 3 piętrze przy ulicy Drygasa 29, odbędzie się casting dla osób, które chcą stać się częścią redakcji w największej telewizji w regionie.
- Interesują nas osoby młode, kreatywne i dobrze zorientowane w meandrach polityki i sytuacji gospodarczej zarówno w regionie jak i w skali kraju, czyli po prostu osoby śledzące na bieżąco co dzieje się w mediach – mówi Jakub Ćwirlej, dyrektor programowy TV ASTA, o kandydatach na przyszłych dziennikarzy. Zgłoszenie – list motywacyjny i CV, należy przesyłać na adres rekrutacja@tvasta.pl.

Dla zainteresowanych udziałem w castingu, mamy parę wskazówek. Pamiętajcie, że kamera kocha jasne kolory i gładkie materiały. Bluzki w paski i drobne groszki zostawcie w szafie,  jeśli nie chcecie drażnić oka telewidzów.  Zadbajcie również o twarz i włosy, unikając ekstrawagancji. Warto przyjść 10 minut wcześniej, dzięki temu oddech nie będzie przyspieszony i będziecie brzmieli lepiej w mikrofonie.

Kariera w mediach, także tych ogólnopolskich, zaczyna się od małego kroku. Dlatego warto zwrócić uwagę na szansę, jaką jest postawienie tego pierwszego - w redakcji TV ASTA. To pole dla wykazania się kreatywnością i świetna szkoła dla każdego, kto nie boi się wyzwań. Warto przekonać się na własnej skórze, czy praca w mediach jest właśnie tą wymarzoną!

Na zwycięzców castingu czekają staże w TV Asta, a najlepszym zaproponujemy współpracę z redakcją.

Przeczytaj więcej o: pila, TV ASTA, casting,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group