Mieszkańcy zgłaszają – TBS nie reaguje

04.07.2013   Autor: Redakcja
---

Zalana klatka schodowa i nieszczelny dach, to tylko część usterek, które od dłuższego czasu mieszkańcy ulicy Kazimierza Wielkiego w Pile zgłaszają do TBS-u. Ten jednak do tej pory nie zareagował.

Lokatorzy bloku przy ulicy Kazimierza Wielkiego ze strachem patrzą w niebo, kiedy tylko pojawiają się na nim chmury. Powód? Obawa przed kolejnym zalaniem klatki schodowej. - Po opadach deszczu na klatce schodowej każdorazowo mamy powódź . Jeżeli są one intensywne to nie ma jak wyjść z klatki aby ominąć wielką kałużę wody – informuje nas Pan Michał.

Jak się okazuje, to niejedyny problem jaki mają na głowie mieszkańcy. -  Dach jest nieszczelny, tynk spada na głowę . Dzieje się tak od 2 lat . Pomimo zgłaszania problemu nikt na to nie reaguje . Aż po prostu spadnie komuś sufit na głowę i stanie się nieszczęście – kontynuuje lokator feralnego bloku.

Próbowaliśmy skontaktować się z prezesem Pilskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego, ale nie zastaliśmy go w pracy. Inni pracownicy TBS-u odmówili komentarza w tej sprawie, tłumacząc się brakiem upoważnienia. Do tematu wrócimy.

Przeczytaj więcej o: TBS Piła, usterki w mieszkaniach,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group