Przegląd wydarzeń i atrakcji w Pile i okolicy

13.06.2024   Autor: Redakcja
110---759
Sport, muzyka, teatr... Co zaplanować w najbliższych dniach? Mamy dla Was kilka propozycji.
Na początek przeniesiemy się do świata sportu. Strefa kibica na pilskiej Wyspie już od 14 czerwca! Jeśli jesteście fanami piłki nożnej i chcecie przeżyć Mistrzostwa Europy w wyjątkowej atmosferze, nie możecie przegapić strefy kibica! Spółka ASTA-NET, we współpracy z Grzegorzem Graczykiem, właścicielem popularnego pubu, przygotowała specjalne miejsce, gdzie każdy kibic poczuje się jak na stadionie. Strefa kibica będzie znajdować się na Pilskiej Wyspie, w pubie Wyspiarz. Wstęp na strefę jest darmowy.
 
Świętojańska Noc Kupały w Czarnkowie już w sobotę 15 czerwca. Impreza w  Łazienkach Czarnkowskich przy moście nad Notecią rozpocznie się  o godzinie 19:00. W programie stoiska rzemieślnicze i atrakcje historyczne, a także: konkurencje z nagrodami, słowiańskie gry i zabawy dla dzieci, warsztaty gliniarskie, taniec ognia i wiele więcej. Podczas imprezy wystąpią: Bractwo Rycerzy Bezimiennych – Drużyna Wojów Grodu Wałcz oraz Grupa Rekonstrukcji Historycznej „Jaźwiec”. Imprezą towarzyszącą będzie Nocny Rajd Rowerowy, którego start przewidziano na godzinę 20:00 sprzed Czarnkowskiego Domu Kultury. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
 
16 czerwca  w Regionalnym Centrum Kultury odbędzie się Koncert z okazji zakończenia Rock'u Szkolnego. Na scenie wystąpią uczniowie Muzostacji - soliści, duety jak i całe zespoły. Wspaniała muzyka, różnorodność stylistyczna, dobra energia i wspaniała atmosfera. Przyjdźcie, zobaczcie i posłuchajcie jak młodzi artyści realizują swoje muzyczne talenty. Na wydarzenie wejdziecie za darmo.

Co jeszcze wydarzy się w najbliższych dniach?

Przeczytaj więcej o: rozkład jazdy,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group