Przegląd wydarzeń i atrakcji na najbliższe dni

06.06.2024   Autor: Redakcja
66---1450
Przed nami weekend pełen niezapomnianych emocji.
Rozpoczynamy od finału Gminnych dni młodzieży w Szydłowie. Wydarzenie odbędzie się 7 czerwca na placu przed centrum upowszechniania kultury. Od godziny 13:00 warsztaty i spotkanie z psychologiem. Maja Pisarek będzie rozmawiać z młodzieżą oraz ich rodzicami. Psycholożka opowie, jak rozpoznać depresję i udzieli darmowych konsultacji. Tradycyjnie odbędzie się też Pokaz Szydłowskich Talentów, a na zakończenie dnia koncert – Gwiazdą Wieczoru będzie WAC TOJA. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.
 
VIII Festiwal Piła czuje Bluesa już od piątku 7 czerwca w ośrodku wypoczynkowym „Płotki Piła”. Wydarzenie potrwa do 9 czerwca. W piątek od 19:00 w Restauracji "Dwa Braty" rozpoczynamy festiwal z zespołem Sama River Blues i DŻEM SESZYN. W sobotę o 16:00 odbędzie się bluesowa parada motocyklowa KTM "Husaria", a później koncerty Arka Zawilińskiego, Bluesferajny, Runkee i J.J. BEnd. Niedziela pod hasłem koncertów! O 16:00 zagra zespół Liść, a następnie wystąpią Miron Nalepa BEnd, Bydgoscy Bluesmani i Heavy Lites. Wstęp na festiwal jest darmowy.
 
"Biesiada na ludowo" połączona z potańcówką już 8 czerwca o godz. 17:00 w Sali klubowej Wałeckiego Centrum Kultury. Zespół Śpiewaczy „Chabry” powstał w kwietniu 2003 roku przy Wałeckim Centrum Kultury, składając się z 20 śpiewaków i dwuosobowej kapeli. Wykonują polskie piosenki ludowe i popularne, czerpiąc repertuar z rodzinnych tradycji, śpiewników i opracowań etnografów. Uczestniczą w licznych imprezach, zdobywając wyróżnienia i czołowe miejsca na przeglądach oraz festiwalach w całym kraju. Wstęp na wydarzenie jest darmowy, ale wcześniej należy odebrać wejściówki w kasie WCK.
 
Michał Bajor na deskach teatru wystąpi 9 czerwca o godz. 18:00. "No, a ja?", to kolejna płyta artysty, jego nowe muzyczne i tekstowe wyzwania. Pomysłem było nagranie jeszcze raz, w nowych aranżacjach, piosenek, które śpiewał dawno, a o których przypomnienie prosiła przez lata jego publiczność. Na krążku są wspaniali goście: w duetach z Michałem zaśpiewały Irena Santor i Kayah. Bilety dostępne w kasie RCK oraz online.
 
Czy połączenie wody i cyrku nie brzmi ciekawie? Do Piły przyjedzie „Waterland”. Wielki cyrk z bogatą historią, prezentuje swoje ekscytujące nowe show - "Wyspa Fantazji". To cyrkowe przedstawienie, które odsłania unikalny świat, gdzie wodospad magii łączy się z niezrównanymi występami artystów. Setki fontann, basen z 20 tonami wody, efekty świetlne i dźwiękowe, ekrany LED - to wszystko tworzy niesamowitą atmosferę, która hipnotyzuje każdego widza. Do cyrku można udać się przez cały weekend, bilety do kupienia online na stronie waterland.show

Zobaczmy co jeszcze czeka nas w najbliższym tygodniu.fot.: waterland.show
Przeczytaj więcej o: rozkład jazdy,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group