Najbliższe dni pełne wydarzeń

31.05.2024   Autor: Redakcja
97---119
Jak aktywnie możemy spędzić zbliżający się Dzień Dziecka? Oto propozycje.
Jesteście fanami filmów grozy? To zapraszam was do kina Helios na maraton strachu. To już  31 maja o godz. 23:00 Zaczniemy wyczekiwaną premierą filmu „PUCHATEK: KREW I MIÓD 2”. Po spektakularnym sukcesie zakazanego w kilku krajach, niskobudżetowego horroru o Puchatku, twórcy uzbrojeni w nowe możliwości powracają z pełnokrwistym slasherem. Chwilę potem, druga premiera tej nocy, mrożąca krew w żyłach pierwsza część krwawej trylogii „STRANGERS”. Dla tych, którym wystarczy jeszcze odwagi, dwa kolejne, świetnie oceniane horrory - „NIEPOKALANA” i na zakończenie „UROJENIE”. Bilety na maraton dostępne online na stronie Heliosa oraz stacjonarnie w kinie.
 
A teraz coś dla wszystkich dzieci! Bajkowy dzień dziecka już 1 czerwcaNa placu Staszica od godz. 12.00 czekać będzie Magiczna ciuchcia, która bezpłatnie przewiezie was po mieści. Plac Zwycięstwa zamieni się w Lunapark, a w Parku na wyspie posłuchamy Talenciaki Studia ESTI. Na scenie zobaczymy również spektakl "Szary Jednorożec” w wykonaniu Teatru TRÓJKĄT.

Na koniec przeniesiemy się do świata teatru. Zapraszam do Regionalnego Centrum Kultury na stand-up Magdy Kubickiej pt. „Chcę Cię pozwać”. Odbędzie się 3 czerwca o godz. 19:00. Prosto z Krakowa... Magda Kubicka - Młoda i dynamiczna, płonie żywym ogniem. Przypieka swoimi żartami. Na nikogo nie czeka, bo nie ma czasu. Porusza kontrowersyjne, ostre tematy. Nie ma dla niej tabu: wieloryby grenlandzkie, destylacja ropy naftowej, cyberprzestrzeń, programowanie obiektowe, obróbka drewna - te akurat tematy pomija. O reszcie mówi. Jak na kobietę przystało - dużo. Bilety do kupienia w kasie oraz online na stronie internetowej RCK.
 
Co jeszcze wydarzy się w najbliższych dniach?

Przeczytaj więcej o: rozkład jazdy,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group