Nawet 10 lat za kratkami za 275 g amfetaminy

27.02.2024   Autor: Redakcja
335---75
Zabezpieczone ponad 250 gramów narkotyków – to efekt pracy policjantów z Wydziału Kryminalnego złotowskiej jednostki. Policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Złotów, który narkotyki ukrył w pomieszczeniu gospodarczym. Mężczyzna usłyszał zarzut i teraz o jego dalszym losie zadecyduje prokuratura i sąd.

– Policjanci z wydziału kryminalnego złotowskiej jednostki, bazując na swoich ustaleniach, w ubiegły weekend (24.02) udali się do miejsca zamieszkania 32-letniego mieszkańca gminy Złotów. Z posiadanych informacji wynikało, że może on posiadać znaczne ilości środków psychotropowych – informuje asp. Damian Pachuc, rzecznik prasowy złotowskiej policji.
Podczas przeszukania mieszkania i pomieszczeń gospodarczych mężczyzny, policjanci znaleźli woreczki foliowe, w których były "białe bryłki". Badania wykazały, że jest to amfetamina o łącznej wadze 275 gramów.

Właściciel nielegalnych substancji został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych. Nie było to jego pierwsze zatrzymanie, gdyż w ubiegłym roku również karany był za przestępstwa narkotykowe. Grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia.

Zdjęcie: KPP Złotów

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group