Sierżant Pyrek i radiowóz, czyli nowi na pokładzie chodzieskiej policji

22.01.2024   Autor: Redakcja
390---87
Komenda Powiatowa Policji w Chodzieży poszerzyła flotę swoich radiowozów o kolejny oznakowany pojazd. Tym razem Gmina Chodzież wraz z Gminą Miejską w Chodzieży partycypowały w połowie kosztów zakupu radiowozu. Druga część została sfinansowana z budżetu centralnego policji. To nie jest jedyne wsparcie, jakie otrzymała w ostatnim czasie chodzieska policja.

W uroczystym przekazaniu kluczyków i dokumentów od radiowozu udział wzięli: komendant powiatowy policji w Chodzieży insp. Przemysław Kozioł, zastępca komendanta mł. insp. Robert Leśniewski, wójt gminy Chodzież Kamila Szejner oraz burmistrz Chodzieży Jacek Gursz.
Chodzieska policja wzbogaciła się także o strój sierżanta Pyrka, który zakupiony został ze środków gminy Chodzież, Miejskiego Ośrodka Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chodzieży, reprezentowanego przez Romanę Otto oraz Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Chodzieski reprezentowanego przez prezesa Jana Tarkowskiego. Pyrek zaprezentował się już podczas zawodów na stoku narciarskim. Maskotka będzie wykorzystywana do działań profilaktycznych.

Zdjęcia: KPP Chodzież

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group