Krajna Folk Festival

14.09.2023   Autor: Kamil Kończewski
269---
Występy zespołów folklorystycznych, przedstawiania teatralne oraz animacje dla dzieci to tylko część atrakcji przygotowanych na “Krajna Folk Festival”. Impreza odbędzie się w sobotę na terenie parku Uniwersytetu Ludowego w Radawnicy. 

- Naszym celem jest promowanie regionu Krajny nie tylko tutaj na terenie naszego powiatu złotowskiego, ale także na terenie ogólnopolskim. Podczas wydarzenia tego podziwiać będzie można występy zespołów folklorystycznych, skosztować lokalnych potraw przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich, a także wystąpi gwiazda wieczoru, która przyjedzie do nas ze Szczyrku Góralska Hora. Nie zabraknie także animacji dla dzieci, które będą mogły korzystać z darmowych atrakcji - mówi Magdalena Przybylla-Malka z Uniwersytetu Ludowego w Radawnicy. 
 
Krajna Folk Festival rozpocznie się debatą na temat współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi. Będzie można także oglądać wyroby lokalnych rzemieślników. Po koncercie Góralskiej Hory zaprezentuje się teatr uliczny oraz teatr ognia. Początek festiwalu o godzinie 11.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group