Zaatakował nożem kobietę i jej syna

22.03.2023   Autor: Redakcja
265---198
Czarnkowscy policjanci zatrzymali 49-latka, który groził nożem byłej partnerce. Mężczyzna odpowie również za kierowanie gróźb wobec jej 11-letniego syna. Decyzją sądu podejrzany najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie tymczasowym.

Do zdarzenia doszło rano, 14 marca br., w jednym z mieszkań na terenie miasta. Jak wynika z policyjnych ustaleń, 49-latek wdarł się do domu byłej partnerki i zaczął jej grozić, wymachując nożem kuchennym. Był agresywny, szarpał ją, przytrzymywał za głowę oraz przyduszał, powodując zadrapania oraz zasinienia. Na szczęście kobieta nie wymagała hospitalizacji. Podejrzany groził również 11-letniemu synowi pokrzywdzonej informuje st. asp. Karolina Górzna-Kustra, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie.
Zaraz po zatrzymaniu mężczyzna trafił do policyjnej celi. Po zebraniu przez śledczych materiału dowodowego usłyszał zarzuty. Na wniosek policjantów i prokuratora, sąd podjął decyzję o zastosowaniu wobec sprawcy środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Teraz mężczyzna będzie oczekiwał na proces. Za przestępstwa, których się dopuścił grozi mu kara do kilku lat więzienia.

fot. KPP Czarnków

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group