Lot cessną i weekend w SPA wśród licytacji dla WOŚP

23.01.2023   Autor: Redakcja
862---658
Wycieczka z przyjaciółmi po bazie kosmicznej, dzień z dziennikarką Dzień Dobry TVN Kingą Burzyńską, weekend w SPA, lot cessną, przejażdżka TIR-em i tradycyjnie już koszulka Michała Kubiaka trafiły na aukcje dla WOŚP.

Na platformie Allegro znalazło się ponad 180 aukcji przygotowanych przez mieszkańców Gminy Szydłowo i Gminy Piła.

- Jesteśmy dumni z faktu, iż w ubiegłym roku ponad 50 tys. razy wyświetlono w serwisie Allegro nasze aukcje. W tym roku również najważniejszym wyzwaniem jest dotarcie do jak największej liczby osób, po to, aby każda licytacja zakończyła się sukcesem, który ostatecznie jest sukcesem całej Orkiestry - mówi Paweł Kądziela, organizator finału, mieszkaniec Dobrzycy i radny Gminy Szydłowo.

TU MOŻNA LICYTOWAĆ

Przedmioty i atrakcje wystawione na licytacje to: weekend w lokalnych agroturystykach, rodzinne sesje fotograficzne, lot szybowcem, lot paralotnią, tajemnicza wyprawa z Jarosławem Ramuckim, projektowanie ogrodu, rodzinne borówkobranie, zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie, roczny kurs języka angielskiego, rejs jachtem oraz lokalne produkty spożywcze (kotuńskie pierogi, aromatyczne wędliny, szparagi, soki, ciasta), masaże, spływy kajakowe, zwiedzanie Komendy Straży Pożarnej, SPA dla samochodów, warsztaty z pierwszej pomocy, prywatne koncerty, pszczela przygoda czy wreszcie romantyczne kolacje i wiele innych.
Kulminacyjnym punktem finału WOŚP będzie wydarzenie w Amfiteatrze Leśnym w Dobrzycy, które rozpocznie się o 16:00. Na finał w Dobrzycy będzie można bezpłatnie dojechać autobusem MZK Piła, który odjedzie z pl. Zwycięstwa o 15:35. Powrót z Dobrzycy planowany jest na 19:40.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group