Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

18.11.2022   Autor: Artykuł sponsorowany
1693---827
Wybór pierścionka zaręczynowego to nie lada wyzwanie dla Panów, którzy chcą zmienić swój status, a swoją partnerkę pragną uczynić w przyszłości swoją żoną. Problem pojawia się, kiedy nie wiemy jaki pierścionek zaręczynowy kupić.

Okazuje się jednak, że to nie model czy cena pierścionka sprawia problem, a jego rozmiar. Kilkanaście rozmiarów i miliony dostępnych modeli na rynku może spędzić sen z powiek każdemu przyszłemu narzeczonemu.
Jak dobrać rozmiar pierścionka?

Panowie, których ukochane noszą pierścionki na co dzień, będą przeszczęśliwi, ponieważ wystarczy niezauważenie podkraść jeden z pierścionków z kolekcji swojej przyszłej narzeczonej i udać się z nim do jubilera w celu zmierzenia rozmiaru. Rozmiar można również zmierzyć samemu, obrysowując na kartce papieru jego wewnętrzną część, a następnie zmierzyć jego średnicę. Jeśli zaś luba nie nosi pierścionków lub nie rozstaje się z nim, chociaż na chwilę to z pomocą może przyjść najbliższa przyjaciółka lub matka, która może zaproponować wspólne wyjście w celu kupienia biżuterii dla siebie i poprosić, aby przyszła narzeczona w roli modelki użyczyła swoich dłoni. O rozmiar mogą również zapytać wprost z zamysłem podarowania jej jednego z posiadanych, a nieużywanych. W ten sposób łatwo uzyskają rozmiar pierścionka, a przyszłemu narzeczonemu niewiedza nie będzie spędzała snu z powiek. 

Złoto czy srebro?

Kiedy pojawia się dylemat wyboru kruszcu, trzeba wziąć pod uwagę swój budżet oraz upodobania partnerki. Dla Panów z mniejszym budżetem oraz tych, których ukochane za złotem nie przepadają, srebrne i stalowe pierścionki Sadva nadadzą się idealnie. Srebro, nieznacznie droższy materiał nie różni się wyglądem od stali szlachetnej na pierwszy rzut oka. Rolę ogrywają właściwości w przypadku srebra. Pierścionki srebrne cechują się częstym ciemnieniem, jednak nie jest to powód do obaw, gdyż wystarczy pierścionek wyczyścić, aby wyglądał jak nowy. Stal szlachetna, w porównaniu do srebra nie ma prawa wywołać również żadnych reakcji alergicznych, które w przypadku srebra występują rzadko, ale mogą się zdarzyć. 

Złoto to luksu i prestiż. Złote pierścionki Sadva rozświetlą każdą stylizację, dodając jej szyku i elegancji. Jeśli chcemy, aby partnerka poczuła się jak gwiazda chodząca po czerwonym dywanie, to złoty pierścionek będzie doskonałym wyborem. Złoto do wyboru jest w trzech wariantach - żółtym, białym oraz różowym. Białe złoto to tak zwana platyna, która odznacza się dużo mocniejszym błyskiem od srebra. Różowe złoto, zwane też rose gold wyróżnia się ze złotej rodziny brzoskwiniowo różowym kolorem. Powstaje dzięki dodaniu srebra oraz miedzi do czystego złota, dzięki którym zyskuje swój wyjątkowy kolor. 

Diament czy cyrkonia?

Rozmiar wybrany, orientacja w modelach jest, pozostała najważniejsza część pierścionka - kamień! Najbardziej znany to oczywiście wspaniały brylant, który błyszczy się, gdy tylko dojrzy światła, a kobiety go uwielbiają. Do wyboru są również kolorowe kamienie takie jak rubin, szmaragd czy tanzanit, które w wielu przypadkach wybierane są do srebra oraz złota ze względu na swój głęboki, intensywny kolor własny. Do srebrnych i stalowych pierścionków świetnym wyborem będzie również cyrkonia, która jest dosyć podobna do diamentu, jednak mieni się wszystkimi kolorami tęczy.

Pierścionki zaręczynowe Sadva

Niezależnie od tego, jaki pierścionek wybierzemy, liczy się gest. Pierścionki zaręczynowe bywają trudnym wyborem dla przyszłych narzeczonych. Oprócz własnych preferencji zwróćmy uwagę również na upodobania ukochanej. Jej ulubiony kolor oraz często noszona biżuteria podpowie nam jaki pierścionek kupić, aby ta wyjątkowa chwila, jaką są zaręczyny, została zapamiętana na długo i obyła się bez żadnych nieprzyjemnych niespodzianek.

źródło zdjęć: freepik.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group