Finał Pucharu Polski okręgu pilskiego

09.11.2022   Autor: Redakcja
531---647
Już w piątek 11 listopada o godz. 11.00 odbędzie się piłkarski finał Pucharu Polski w okręgu pilskim. Zamek Gołańcz podejmie na swoim stadionie Polonię Chodzież. 

Oba zespoły występują w V lidze i grały ze sobą w ostatniej ligowej kolejce. Na własnym obiekcie Zamek zremisował z Polonią 1:1. Gospodarze zajmują 7.miejsce w ligowej tabeli, z dorobkiem 22 punktów, z kolei goście są wiceliderem 29 punktami. Dokładnie tyle samo ma liderująca Korona Stróżewo. 
Tym razem piłkarze Zamku i Polonii zmierzą się w finale etapu strefowego Pucharu Polski. Po drodze musieli pokonać kilku rywali. Wydaje się, że nieco łatwiejszą przeprawę mieli Poloniści, którzy pokonali MKP Powiat Pilski, Polonię Jastrowie. W ćwierćfinale podopieczni Sergiusza Grabowskiego mieli znacznie trudniejszego przeciwnika. Ograli bowiem Pogoń Łobżenica, zaś w półfinale Nielbę II Wągrowiec. Zamek z kolei musiał mierzyć, się z przeciwnikami z tej samej ligowej półki lub grającymi oczko niżej. Co prawda w pierwszej rundzie pewnie pokonał Sokoła Damasławek, ale już w następnych wygrał z V-ligowymi zespołami Orkanem Śmiłowo, Kłosem Budzyń i w półfinale z grającym w Red Box Lidze Okręgowej Sokołem Mieścisko

Mecz finałowy rozpocznie się w piątek 11 listopada o godz. 11.00 na stadionie w Gołańczy.

fot. Zamek Gołańcz

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group