Nowy - stary trener w Iskrze Szydłowo!

06.09.2022   Autor: Redakcja
794---377
Iskra Szydłowo zwolniła Damiana Łukasika z funkcji trenera pierwszego zespołu. Zastąpi go Piotr Sochacki. 

W tym sezonie piłkarze z Szydłowa spisują się poniżej oczekiwań. Na pięć rozegranych spotkań dwa zwycięstwa, trzy porażki i trzynaste miejsce w tabeli. Szczególnie dwie przegrane bolały najbardziej. Ostatnia w Tarnowie Podgórnym 1:6 oraz w Czarnkowie z Notecią 0:8. Faktu nie zmienia plaga kontuzji, z którą w zasadzie od początku sezonu boryka się zespół. W poniedziałek doszło do rewolucji.  - Zarząd klubu piłki nożnej GKS Iskra Szydłowo informuje, że z dniem 5 września 2022 r. trener Damian Łukasik przestał pełnić obowiązki trenera zespołu - czytamy w komunikacie. 

Nowym trenerem został Piotr Sochacki, który miał już okazję pracować w Szydłowie od sezonu 2017/2018 wspólnie z Bogusławem Baniakiem, a potem już samodzielnie. Pod koniec maja Sochacki zrezygnował z przyczyn osobistych. Zastąpił go Damian Łukasik. Jego bilans z drużyną to 5 wygranych i 4 porażki w 9 meczach sezonu 2021/2022 i 2022/2023. 
Nowy - stary trener na pierwszym treningu spotka się z zawodnikami 7 września. Pierwszy mecz pod jego wodzą drużyna rozegra z Kotwicą Kórnik w sobotę o godz.16.00 w Szydłowie. 

W przeszłości Piotr Sochacki trenował m.in. zespoły Fortuny Wieleń, Polonii Piła i Orkanu Śmiłowo. Prowadził też ekipy młodzieżowe, w tym juniorów Lubuszanina Trzcianka.

fot. GKS Iskra Szydłowo

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group