Power Play gwiazdą dożynek w Starej Łubiance

30.08.2022   Autor: Artykuł sponsorowany
---
W ubiegłym roku Zenon Martyniuk, w tym – Power Play. Jak widać Gmina Szydłowo nie spuszcza z tonu i znów na święto plonów zaprasza gwiazdę muzyki disco polo. Tym razem Dożynki odbędą się 3 września w Starej Łubiance. Tak samo jak rok temu, zapowiada się świetna zabawa.
 
Ubiegłoroczny koncert Zenona Martyniuka, który odbył się na boisku w Szydłowie, przyciągnął prawdziwe tłumy. Szacuje się, że w kulminacyjnym momencie na miejscu wydarzenia przebywało około 6000 osób, a tuż przed występem gwiazdy, korki w stronę Szydłowa ciągnęły się aż od skrzyżowania ul. Koszalińskiej z al. Wojską Polskiego… w Pile. I nie ma się czemu dziwić, bo legenda disco polo dała prawdziwe show i zachwyciła zebranych – nawet pomimo faktu, że nie wszyscy goście byli wielbicielami tego typu muzyki.
 
Gmina Szydłowo, nie chcąc spoczywać na laurach, i w tym roku zaprosiła do siebie gwiazdę disco polo. 3 września o 21:00 na boisku sportowym w Starej Łubiance wystąpi Power Play – autorzy takich hitów jak „Lubisz to lubisz”, „Co ma być to będzie”, „NajPiękne” czy „Kochaj mnie”. Bez wątpienia można zatem stwierdzić, iż sympatycy tego skocznego gatunku muzycznego z pewnością czuć się będą w Starej Łubiance jak „ryby w wodzie”.
 
Supportem dla Power Play będzie zespół Atest (19:30), a podczas święta plonów swój koncert da również Zespół Pieśni i Tańca „Łany” (17:20). Oni też przeprowadzą obrzęd dożynkowy.
 
Nie lada gratką – szczególnie dla miłośników wieprzowiny – będzie zaserwowany bezpłatnie prosiak z doła. Pyszne dania pojawią się również na pięknych stoiskach przygotowanych przez sołectwa rywalizujące w ramach Dożynkowego Konkursu Sołectw. Konkurs ten składa się z czterech kategorii: stoiska dożynkowego, przyczepy dożynkowej, dożynkowego przystrojenia sołectwa i wieńca dożynkowego. Już teraz zmagania te zapowiadają się niezwykle intrygująco. Wyniki konkursu natomiast – a jakżeby inaczej – ogłoszone zostaną właśnie podczas Dożynek (ok. 19:00).
 
Ponadto, wśród innych atrakcji przygotowano: zamki dmuchane, animacje dla dzieci, strefę gastronomiczną i liczne stoiska wystawowe należące do instytucji, stowarzyszeń i podmiotów rolniczych.  Z kolei po koncercie gwiazdy – czyli o 22:00 – rozpocznie się zabawa taneczna, która potrwa do białego rana.
 
Do zobaczenia 3 września o 15:00 na boisku sportowym w Starej Łubiance!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group