Mezo, Grubson i Piasek na festynach sportowym i wojskowym

11.08.2022   Autor: Redakcja
1246---93
Czołg Leopard, samochody bojowe oraz sprzęt wojskowy. Wszystko to będzie można zobaczyć w najbliższą niedzielę na stadionie powiatowym w Pile. To także okazja do posłuchania na żywo Libera, Mezo czy Grubsona.  
 
- Idziemy na rekord w tym roku. Takiej ilości, ponad stu żołnierzy, ponad 30 egzemplarzy sprzętu nie było. Nowością będzie m. in. pierwszy raz na ziemi pilskiej czołg Leopard 2A5, BWP1, Moździerz Samobieżny M120 RAK, zestaw przeciwlotniczy Poprad, artyleria przeciwlotnicza 23 mm oraz dużo sprzętu strzeleckiego, specjalistycznego związanego z wojskami lądowymi, logistyką, wojskami lotniczymi - wymienia mjr Robert Nazaruk, zastępca szefa WCR w Pile. 
 
Wojskowy sprzęt będzie można nie tylko obejrzeć, ale także wejść do środka i zasiąść za kierownicą czy sterami oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Swoje stoiska wystawi również policja oraz straż pożarna. Dla dzieci: konkursy i dmuchane parki. Wojskowi kucharze ugotują także grochówkę dla uczestników pikniku. Rozpocznie się on w niedzielę na stadionie powiatowym przy ul. Okrzei o godzinie 11.00.

Na zakończenie liczne koncerty. O godz. 19.00 wystąpi Liber, później Mezo, a o 21.00 Grubson.  


Dzień wcześniej, czyli w sobotę od godz. 14.00 także na stadionie powiatowym rozpocznie się Rodzinny Piknik Sportowy. Z okazji 100-lecia stadionu turniej szkółek piłkarskich. O 17:30 mecz drużyny MKP 1999 Piła zespołem MKP Powiat Pilski. 

O 19.00 koncert zespołu Melomany, a o 20:30 występ Andrzeja Piasecznego. Wstęp wolny.  

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group