Chodzieżanka i złotowianka wyróżnione podczas gali Miss Polonia

28.05.2022   Autor: Redakcja
956---87
Sandra Staszewska z Chodzieży oraz Agnieszka Brewka ze Złotowa znalazły się w finałowej 20. Polek, które w minioną sobotę we Włocławku rywalizowały o tytuł Miss Polonia 2021/2022. Obie zakończyły konkurs z tytułami Miss.

Podczas gali chodzieżanka i złotowianka znalazły się w finałowej dziesiątce, gdzie uczestniczki zaprezentowały się w sukniach ślubnych oraz w kolekcji casual LAV MAG. Następnie jury wybrało TOP 5, do którego już nie weszły Wielkopolanki z naszego regionu.

Jednak obie otrzymały wyróżnienia:

Sandra Staszewska z Chodzieży zdobyła tytuł Miss Polonia Publiczności, a Agnieszka Brewka ze Złotowa została Miss Polonia Drogerii Natura.

Miss Polonia 2022 została Krystyna Sokołowska z Białegostoku. 

_________________________________________________________________________________________________

SANDRA STASZEWSKA
 

 23 lata, 174 cm wzrostu

O sobie: Studiuję psychologię w biznesie w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Swoja przygodę z modelingiem zaczęłam od pójścia na kurs dla modelek. Brałam udział w sesjach zdjęciowych, pokazach mody konkursach piękności, zdobywając też w nich tytuły i sukcesy. Aktualnie dalej pracuję jako modelka i wierzę, że to dopiero początek :) Nie snuję planów na przyszłość. Jednak wiem, że chciałabym więcej pracować i podróżować. AGNIESZKA BREWKA

23 lata, 180 cm wzrostu

O sobie: Uwielbiam aktywnie spędzać czas, a podróże są nieodłącznym elementem mojego życia. To dzięki nim naturalnie wybrałam kierunek mojego przyszłego wykształcenia. Jestem bowiem na 2 roku studiów magisterskich na Wydziale Geograficznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Przez 7 lat grałam zawodowo w siatkówkę. Obecnie gram rekreacyjnie, reprezentując przy tym moją uczelnię jako atakująca w drużynie siatkarskiej. Zamiłowanie do sportu realizuję także w częstych treningach na siłowni. Oprócz podróży i sportu, kocham także adrenalinę, dlatego w wolnym czasie między innymi strzelam na strzelnicy. W kolejnych latach planuję rozwój swojej kariery modelingowej, a także pracę w mediach jako prezenterka prognozy pogody. Posiadam certyfikat z języka angielskiego na poziomie B2. Aktualnie uczęszczam na kurs języka angielskiego w celu poszerzenia swoich umiejętności językowych. fot. misspolonia.com, fb/Miss Polonia

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group