Po przerwie znów odbędą się Juwenalia. Wystąpi Varius Manx

27.05.2022   Autor: Artur Maras
---202
Juwenalia po dwóch latach wracają do Piły. Tegoroczne święto studentów potrwa trzy dni. Wielki finał w piątek 3 czerwca w Parku na Wyspie. Zagra m. in. Varius Manx.  
 
- Spotykamy się po dwóch latach. Bądźmy uśmiechnięci, bawmy się. Ten dzień jest właśnie dla nas, dla studentów. 2 czerwca organizujemy sportowy czwartek także serdecznie zapraszamy studentów ANS i UAM w Pile. Rozgrywki będą typowo sportowe i mamy nadzieje, że będzie dużo zabawy i dużo śmiechu - mówi Joanna Nieruszewska z Wyższej Szkoły Gospodarki w Pile. 
 
Tego zapewne nie zabraknie także dzień wcześniej, czyli 1 czerwca, kiedy to uczelnie będą ze sobą rywalizować w studenckiej spartakiadzie. Ostatni dzień tegorocznych Juwenaliów przypada w piątek 3 czerwca.
Tego dnia organizatorzy, którymi są trzy pilskie uczelnie oraz miasto, zapraszają na Wyspę. O 19:30 studencką imprezę rozkręci tam DJ Nero. O 20.00 wystąpi Wolska - dwudziestoletnia świetnie zapowiadająca się multinstrumentaliskta, wokalistka i kompozytorka muzyki pop. Od 21:30 scena będzie należeć do gwiazdy wieczoru, czyli zespołu Varius Manx z Kasią Stankiewicz. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.  

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group