Balonowe show w Pile - rozstrzygnięcie konkursu

26.04.2022   Autor: Redakcja
247---17
Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje. Teatralne Widowisko Balonowe odbędzie się w Pile w niedzielę 22 maja. Mieliśmy bilety na to wydarzenia dla naszych czytelników. Teraz przedstawiamy wyniki konkursu.

Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć. W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Balonona, księżniczki Balotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkuset różnokolorowych błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie.
Do przekazania naszym czytelnikom mieliśmy trzy podwójne bilety na Teatralne Widowisko Balonowe, które odbędzie się w niedzielę 22 maja o godz. 13:00 w Auditorium Maximum Akademii Nauk Stosowanych w Pile. Aby zdobyć podwójną wejściówkę wystarczyło wysłać do nas wiadomość mailową z odpowiedzią na pytanie: „Z jaką atrakcją kojarzą Ci się balony i dlaczego?”.

Spośród wielu odpowiedzi wylosowaliśmy trzy, których autorów nagrodziliśmy biletami.

Przedstawiamy zwycięzców konkursu:
1. Marzena Marchewa
2. Kamila Górecka
3. Piotr Sell


Gratulujemy!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group