Odliczaj dni a nie kilogramy do Nowego Roku!

19.10.2021   Autor: Reklama
---

Statystyki są nieubłagane: 30% Polaków przytyło w czasie pandemii. Jeśli Ty też przez lockdown borykasz się z dodatkowymi kilogramami, nie jesteś sam. Otyłość może dotknąć każdego, bez względu na wiek, płeć, miejsce zamieszkania czy status społeczny.

Raczej niewiele osób może się pochwalić tym, że epidemia koronawirusa zupełnie nie wpłynęła na jego wagę. Wybicie z dotychczasowego rytmu, mniejsza ilość ruchu oraz bliskość domowej lodówki zrobiły swoje. Przed nami okres jesienno-zimowy, dlatego też coraz więcej osób chce powstrzymać proces tycia. Mieszkańcom Piły i okolic pomoże w tym Ilona Józwowiak, dietetyk z gabinetu Projekt Zdrowie. Zapisy na darmowe konsultacje już trwają!
A Tobie ile kilogramów zostało do zgubienia ?

Siłownie i kluby fitness, do których tak wiele osób chodziło przed pandemią, zostały zamknięte, co spowodowało, że nasza aktywność znacznie spadła. Wiele osób nie wróciła do regularnego sportu. Jedzenie stało się naszą główną metodą na rozładowanie codziennego stresu. Często sięgamy po nie z nudów, bo przebywając w domu, mamy do niego łatwy dostęp. Z pomocą przyjść może teraz tylko dietetyk.

Pierwsza konsultacja dietetyczna teraz bezpłatnie!

Czym wyróżnia się gabinet dietetyczny Projekt Zdrowie w Pile?

Jest to jeden z niewielu gabinetów, który oferuje Pacjentowi zarówno kurację opartą tylko na diecie jak i kurację opartą na połączeniu diety i suplementacji. Co to tak naprawdę oznacza? Dietetyk dzięki możliwości ułożenia planu dietetycznego bez obowiązkowej suplementacji, jest w stanie pomóc praktycznie każdemu Pacjentowi - seniorom, kobietom w ciąży, matkom karmiącym, alergikom, czy też osobom, które cierpią na różne choroby i dolegliwości.

Efekty kuracji? Oceńcie sami. Polskie Centra Dietetyczne mają na swoim koncie kilkadziesiąt tysięcy metamorfoz Pacjentów (wybrane znajdziesz na stronie internetowej https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/ .

Jeśli i Ty oczekujesz skutecznych i trwałych efektów i zależy Ci na bezpiecznej redukcji bez efektu jo jo, już teraz umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem.

PROJEKT ZDROWIE POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
e-mail: pila@projektzdrowie.info
ul. Kusocińskiego 26/4L , 64-920 Piła
tel. 605-308-500

https://pila.projektzdrowie.info/
www.facebook.com/ProjektZdrowiePila

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group