Pierwszy Turniej Siatkarski - Memoriał Radosława Ciemięgi

27.08.2021   Autor: Magdalena Lach
---599

Dla pilskich kibiców będzie to pierwsza okazja, aby zobaczyć na parkiecie siatkarki nowopowstałego klubu w Pile. Już w ten weekend rozegrany zostanie memoriał Radosława Ciemięgi. Turniej, podczas którego zagrają cztery zespoły, w tym III-ligowy KS Piła. 
 

-Chcielibyśmy, aby kibice mogli zobaczyć te wspaniałe zespoły, wspaniałe zawodniczki, siatkarki na naszym pilskim parkiecie. Mam nadzieję, że pokażemy się z jak najlepszej strony i że kibice będą zadowoleni z tego siatkarskiego eventu - powiedział prezes Klubu Siatkarskiego Piła Michał Lach
 

W dniach 27-29 sierpnia na hali przy ul. Żeromskiego w Pile rywalizować będą ze sobą cztery zespoły. KS Piła oraz trzy z ekstraklasy: Legionovia Legionowo, Pałac Bydgoszcz i Joker Świecie. Będzie to pierwszy sprawdzian nowego pilskiego klubu przed rozpoczęciem sezonu ligowego. Skład jest już skompletowany. Turniej to pierwszy memoriał pamięci Radosława Ciemięgi, zmarłego nagle przed rokiem prezesa PTPS Piła. Wstęp na mecze jest bezpłatny. Początek rywalizacji w piątek o godz. 16:00.  

Dla osób, które nie będą mogły oglądać zmagań siatkarek bezpośrednio w hali klub i TV ASTA przygotowały transmisję w Internecie, na profilach na Facebooku Klubu Siatkarskiego Piła i TV ASTA. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group