Wypadek. DK10 była zablokowana [AKTUALIZACJA]

16.08.2021   Autor: Redakcja
220---38
Na odcinku Drogi Krajowej nr 10 pomiędzy Piłą, a Jeziorkami doszło do zderzenia dwóch pojazdów.  Jedna osoba została poszkodowana i przewieziona do szpitala. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

-Po godz. 11.00 jadący w kierunku Bydgoszczy kierujący samochodem marki Opel Corsa rozpoczął sygnalizowany wcześniej manewr skrętu w lewo. W tym samym czasie, jadący za innym pojazdem, kierujący busem Renault Master rozpoczął manewr wyprzedzania i doprowadził do zderzenia z skręcającym w lewo Oplem - relacjonuje sierż. Wojciech Zeszot, oficer prasowy pilskiej policji. 
54-letni mężczyzna kierujący Oplem Corsa z urazem głowy został przetransportowany do szpitala. 48-letniej pasażerce Opla i 35 -letniemu kierowcy busa nic się nie stało. 

Ze względu na trwające w tym miejscu prace związane z remontem DK nr 10 występuje ograniczenie prędkości do 60km/h oraz zakaz wyprzedzania. 

Droga była nieprzejezdna kilka godzin. Policjanci udrożnili już ruch, ale mogą pojawić się jeszcze utrudnienia podczas wyciągania busa z rowu. 

źródło i fot. KPP Piła

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group