Zbiórka na protezę dla Mariusza Markowskiego

14.08.2021   Autor: Michał Kępiński
379---27
Trwa zbiórka pieniędzy na rehabilitację i specjalistyczną protezę dla Mariusza Markowskiego. Ten znany w regionie dziennikarz sportowy i organizator wielu imprez uległ poważnemu wypadkowi, w wyniku którego stracił stopę. Z pomocą przyszli przyjaciele, którzy założyli zbiórkę i zapraszają na Pilski Nocny Bieg Charytatywny.  

– Bieg odbędzie się w najbliższą sobotę, a w zasadzie z soboty na niedzielę, ponieważ startujemy o północy z okolic restauracji Stolarnia, dawne Rębajło i biegniemy do pętli przy Płotkach i zawracamy. Jest to dystans około 6-6,5 kilometra - mówi Marcin Jasoń, współorganizator Pilskiego Nocnego Biegu Charytatywnego. 
By wziąć udział w tym wydarzeniu, należy wrzucić pieniądze do skarbonki, która będzie znajdować się na miejscu biegu. Zebrana kwota zasili konto zbiórki. Datki można również przekazywać poprzez stronę internetową zrzutka.pl.

Pieniądze pozwolą na dalszą rehabilitację Mariusza w Gdańsku, a także zakup specjalistycznej protezy niezbędnej do normalnego funkcjonowania. By tak jednak się stało trzeba zebrać 80 tys. złotych.  

fot. archiwum prywatne Mariusza Markowskiego 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group